Mümin Sekman Başarı Bülteni: Her Güne Bir Başarı Tavsiyesi! 

Kigem.com’dan yeni bir icat: Başarı Bülteni!
Abonelerimize “Mümin Sekman’dan her güne bir başarı tavsiyesi” gönderiyoruz.
Onlara her gün hatırlatacağız: “Bugün başarılı için ne yapabilirsin?”

Hedefimiz sizi her gün, en az bir boyutta ve en az bir adım gelişmek. Bir kahve içimi süresinde kariyeriniz için yararlı bir şeyler anlatacağız. Gelişiminiz için günde sadece 10 dakika ayırarak, hayatınızı yılda en az yüzde 10 oranında iyileştirmeyi amaçlıyoruz. 

Başarı Bültenimiz her gün ufuk açıcı yeni bir bilgi almak, işe yarar bir başarı taktiği öğrenmek ve geliştirici günlük egzersizler yapmak isteyenler için idealdir. Bültenimiz başarı yolculuğunuza istikrar ve sürdürülebilirlik katmak için tasarlandı. Sizi başarı modunda tutmak, her gün “bir tık” ilerlemenizi sağlamak ve motivasyonunuzu yükseltmek için çalışacağız.  

Başarı Bülteninde neler olacak? Hafta içi beş gün gelişim egzersizleri, büyük hayat dersleri, motivasyon mesajları ve başarı tavsiyeleri yayınlanacak. Hafta sonu ise konuyu derinleştiren, genişleten ya da özetleyen alıntılar, makaleler, film, kitap ve belgesel önerileri yapılacak. Başarıya bakış açınızı güncellemek ve geliştirmek için bilmeniz gerekenleri paylaşacağı.  

İnsanın iç dünyasını geliştiren ve iş hayatında yükselmesini sağlayan her şey bültenimizin kapsamına giriyor. Hedefimiz yılın 365 gününde, hayatın 360 derecesinde öğrenme, büyüme ve gelişim odaklı yaşamaktır.

Başarı Bültenini kimler hazırlayacak? Başarı Bülteninde Mümin Sekman tarafından hazırlanmış içerikler gönderilecek. İçeriklerin yaklaşık yüzde 10’u yazarın kitaplarının en güzel bölümlerinden seçilecek.

Başarı Bültenindeki bazı gönderiler farkındalık yaratmak, bazıları daha iyisini yapmayı sağlamak, bazıları bildiğini uygulatmak içindir. 

Gönderilerin formatı nasıl olacak? Geliştirici gönderilerin bazıları yazı, bazıları mini podcast, bazıları ses kaydı, bazıları eğitim slaytı, bazıları öz-değerlendirme anketi, bazıları mini video formatında olacaktır. Yazılı, sesli ve görüntülü araçları kombine kullanacağız. 

Haftada en az bir tane mini videolu eğitim anlatımı ve bir mini podcast (sesli kayıt) mutlaka bulunacaktır. Günde 10 dakika ayırarak öğrenilebilecek özlü içeriklerdir. Günlük asgari başarı vitaminlerinizi ve motivasyon minerallerinizi eksik bırakmamaya çalışacağız:) 

Bültenimiz nerede yayınlanacak? Abonelerimiz Başarı Bültenimize online eğitim sitemiz üzerinden erişebilecekler. Böylece odaklı bir şekilde öğrenebilecek ve geçmiş gönderileri de toplu halde görebileceksiniz. Her gün bir gönderi yayınlanacağı için, gelecekteki gönderileri günü gelmeden okuyamayacaksınız. 

Özet bilgilendirme: 

  • Abonelere her gün bir başarı önerisi sunulacaktır.
  • Gönderiler yazı, video, podcast veya test şeklinde olabilir.
  • İçerikler Mümin Sekman tarafından hazırlanmaktadır.
  • İçerikler Kigem web sitesi üzerinden sunulacaktır.
  • Üyelerle iletişim e-posta üzerinden yapılacaktır.
  • Üyelik her ay sonunda yenilenerek devam ettirilebilir.
  • Herkesin katılımına açıktır, uzman olmak gerekmez.
  • Abonelik kişiseldir başkasına yayımlama hakkını içermez.

Abonelerimiz her ayın sonunda devam edebileceği gibi isterse aboneliğini sonlandırabilir de. Aynı şekilde Kigemin de abonelik işlemlerini tek tek ve toplu halde durdurma hakkına sahiptir.  

Başarı Bültenine abone olmak istiyorsanız, KATILMAK İÇİN butonuna basabilirsiniz. Etkinlik ücreti ve başlangıç tarihi katılım sayfasında bulunmaktadır.

MÜMİN SEKMAN HAKKINDA

‘Başarmak İçin Doğanların Yazarı’ ™ olan Sekman, ‘başarılı olmak öğrenilebilir’ düşüncesini savunmaktadır. Kitapları:

1. Ya Bir Yol Bul, ya Bir Yol Aç, ya da Yoldan Çekil! (72. baskı)

2. Kesintisiz Öğrenme (30. baskı)

3. Türk Usulü Başarı (8. baskı)

4. Başarı Üniversitesi (41. baskı)

5. Ataleti Yenmek (67. baskı)

6. Çevik Şirketler: Kurumsal Ataleti Yenmek (9. baskı)

7. Her Şey Seninle Başlar (1.250.000 adet)

8. Her Şey Seninle Başlar 9+ (Çocuklar için başarı kitabı – 34. baskı)

9. Limit Sizsiniz (300.000 adet)

10. İnsan İsterse: Azmin Zaferi Öyküleri (Toplam 5 kitaplık seri)

11. Her Şey Beyinde Başlar (185.000 adet)

12. Hayat Bilgesi: Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı? (2 kitap)

13. Başarı Bilgesi: Kahramanın Kaderi Arenada Yazılır. (100.000 adet)

14. Başarı Bilimi: Büyük Başarı Araştırmaları (15. baskı)

15. Edison (Çocuklar için başarı hikâyeleri-1) (5. baskı)

16. Çocuklar Nasıl Başarır? (Dr. Bahar Eriş ile) (39. baskı)

17. Çocuklar Nasıl Başarır?-2 (Dr. Bahar Eriş ile) (15. baskı)

18. Şampiyon Sözleri: Madalya Metalden Değil Terden Yapılır! (6. baskı)

İstanbul’da doğan yazar, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi, ama hukuk alanında hiç çalışmadı. Başarılı insanları inceleyip, onların nasıl başardıklarını analiz edip, başarılı olmak isteyenlere anlatmayı meslek ve misyon olarak seçti.

Çok sayıda üniversite, şirket ve kamu kurumunda başarı semineri verdi. Zirvedeki bazı isimlerin başarı yönetimi danışmanı oldu. Bir dönem Çocuklar Duymasın dizisinin senaryo danışmanlığını yaptı. Seçtiği kişilerden lisanslı başarı eğitmenleri yetiştirmektedir.

Sekman, Kişisel Gelişim Merkezi’nin (kigem.com) kurucusudur. 21 yıldır yayında olan Kigem.com Türkiye’nin ilk kişisel gelişim içerikli internet sitesidir.

Türkiye’de ‘kişisel gelişim uzmanı’ titrini kullanan ilk kişi olan Sekman, dünyanın metrekaresine düşen başarılı insan sayısını artırmayı kişisel misyonu saymaktadır.

Rakamlarla Mümin Sekman’ın Kariyeri

• 55 şehirde, 100.000’den fazla insana başarı semineri verdi.

• Her Şey Seninle Başlar 1.250.000 baskıya ulaşarak Türkiye rekoru kırdı.

• 23 yılda yazdığı 23 kitabı toplam 3.500.000 baskıya ulaştı.

• Türkiye’de yaşayan her 100 kişiden 1’i Mümin Sekman okuru!

www.muminsekman.com

Favorilere Ekle

KİGEM HAKKINDA

Kigem.com ‘Kişisel Gelişim Merkezi’nin kısaltmasıdır. Türkiye’nin ilk kişisel gelişim ve sosyal başarı sitesidir. 21 yıldır yayın yapmaktadır. Yazar Mümin Sekman tarafından kurulmuştur. 2021 itibariyle online eğitim sitesine dönüşmüştür. Hayat değiştiren deneyimler tasarlamaya odaklanmıştır.

Mümin Sekman Başarı Bülteni: Her Güne Bir Başarı Tavsiyesi! 
ETKİNLİK:
KİGEM AKADEMİ