Sosyal Medya Hesaplarımız

VİDEO

David J. Lieberman’ın ” Herkese Her İstediğinizi Yaptırın ” kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsan davranışı alanındaki efsanevi lider, kuralları değiştiren, mutlaka okunması gereken ve en çok satan kitabını sunuyor. İnsan davranışındaki en son gelişmeleri kullanarak Dr. Lieberman, her koşulda avantajı sağlamanız için size adım adım teknikler sunuyor.

video, seminer video, kigem video
  • Birinin sizi çekici bulmasını sağlayın.
  • Her ilişkide ilk avantajı yakalayın.
  • Tavsiyelerinizi dinletin.
  • İnatçı bir insanın herhangi bir konuda fikrini değiştirin.
  • Birinin sizin için bir iyilik yapmasını sağlayın.
  • Telefon ettiğiniz kişinin size hemen geri dönmesini sağlayın.
  • Sözlü saldırıya anında son verin.
  • İnsanların size güvenmelerini ve itiraf etmelerini sağlayın.

“Basit, öz teknikler sunarak hedefi tam ortadan vuruyor… ve temel insan psikolojisine dayanan faydalı stratejiler ve sayısız araştırmalarla destekleniyor.”
– Publishers Weekly

“Fikriniz ne kadar çılgınca olursa olsun, herkesi o fikre ikna edebileceğiniz hiç aklınızın ucundan geçmiş miydi? Başarılı ikna için bu araçları kullanarak yapabilirsiniz.”
– Self dergisi

Kigem.com Kişisel Gelişim Merkezi’nin kısaltmasıdır. Türkçedeki ilk kişisel gelişim ve sosyal başarı portalıdır. Yazar Mümin Sekman tarafından yayın hayatına sunulmuştur. 2000 yılında yayına başlayan site, 19 yıldır kesintisiz bir şekilde geliştirici yayınlarına devam etmektedir. Sitenin yıllık ziyaretçi sayısı 5.000.000 kişiyi aşmaktadır. İçeriği uzman bir ekip tarafından özenle hazırlanmaktadır.

VİDEO

Yürüyüş yaparak fikir bankası oluşturun!

yürümenin faydaları, yaratıcılık ve yeni fikir üretme, yaratıcılık, parlak fikir, marıly oppezzo, Manşet

Marily Oppezzo, yeni fikir üretmekte zorluk çekenler için önerilerde bulunuyor. Fikir üretirken zorluk çekiyorsanız harekete geçmelisiniz. Belki de yapacağınız bir yürüyüş esnasında birden fazla parlak fikir üretebilirsiniz. Bu eğlenceli konuşmada, yürümenin yeni fikirlerle bağlantısını daha iyi anlayacaksınız.

Okumaya devam et

VİDEO

Karar alırken nelere dikkat etmeliyiz?

tom griffiths, Manşet, karar verme teknikleri, karar alma süreçleri, bilişsel bilim

Bilişsel bilim alanında uzman olan Tom Griffiths, insanların karar alma süreçlerine odaklanıyor. Günlük hayatta karar verirken neleri doğru, neleri ise yanlış yaptığımızı açıklıyor. Griffiths, zor anlarda karar verirken uygulamanız gereken 3 yöntemi detaylarıyla birlikte aktarıyor.

Okumaya devam et

VİDEO

Daha iyi bir sen için hatalarını ve önyargılarını gözden geçir!

sosyal psikoloji, sosyal bilim, önyargılardan kurtulmak, Manşet, iyi bir insan olmak, hatalardan ders çıkarmak, etik davranışlar

Sosyal psikolog Dolly Chugh, hatalar, önyargılar ve etik davranışlar üzerine yoğunlaşan bir araştırmacı. Hatalarımızı kabul etmek bizi daha iyi bir insan yapar mı? Önyargılarımızdan nasıl kurtuluruz? Dolly Chugh, hatalarınızı fırsata nasıl çevirebileceğinizle ilgili ipuçları veriyor.

Okumaya devam et
Advertisement

EĞİTMENLER

TREND