Sosyal Medya Hesaplarımız

VİDEO

Adora Svitak: Akıl yaşta değil, baştadır!

Adora Svitak: Akıl yaşta değil, baştadır!

Adora Svitak, 7 yaşından beri blog yazıyor. Sivitak, şu anda 12 yaşında olmasına rağmen, yetişkinlerin ve çocukların okuryazarlık haklarını korumak için çalışmalar yapıyor. Svitak küçük yaşta, nasıl bu kadar başarılı oldu? Küçük bir kız çocuğu, yetişkin insanları nasıl eğitebilir? Svitak, ‘Dünyanın çocukça düşünme ruhuna ihtiyacı var’ diyor.

Kigem.com Kişisel Gelişim Merkezi’nin kısaltmasıdır. Türkçedeki ilk kişisel gelişim ve sosyal başarı portalıdır. Yazar Mümin Sekman tarafından yayın hayatına sunulmuştur. 2000 yılında yayına başlayan site, 19 yıldır kesintisiz bir şekilde geliştirici yayınlarına devam etmektedir. Sitenin yıllık ziyaretçi sayısı 5.000.000 kişiyi aşmaktadır. İçeriği uzman bir ekip tarafından özenle hazırlanmaktadır.

VİDEO

Chobani’nin patronu nereden nereye geldi?

Chobani yoğurtlarını kurarak Amerikada büyük bir başarı kazanan Hamdi Ulukaya nereden nereye nasıl geldiğini anlatıyor? 

Okumaya devam et

VİDEO

Sinan Canan: İnsanın Fabrika Ayarları!

İnsan büyük bir canlılık sisteminin bir parçası. Bu dev sistem içinde insanın yeri neresidir? İnsan doğası üzerine neler biliyoruz? Sinir bilim profesörü Sinan Canan video da anlatıyor.

Okumaya devam et

VİDEO

Stephen Cave: Ölüm gerçeğiyle yüzleşmekten korkuyor musunuz?

Stephen Cave: Ölüm gerçeğiyle yüzleşmekten korkuyor musunuz?

Felsefeci Cave, insanların ölüme karşı nasıl direndiğini araştırıyor. Siz de ölmekten korkuyor musunuz? Hayatın en acı gerçeğini görmezden geliyor musunuz? Stephen Cave, ölüm hakkında dört hikaye anlatıyor…

Okumaya devam et
Advertisement

TREND