Mümin Sekman

Mümin Sekman'dan Ekav Vakfı'na Özel Bir Seminer: Başarı Sanatçısı Olmak!

Mümin Sekman, 26 Ekim Pazar günü Ekavart Gallery’de sanat ile kişisel gelişimi bir araya getiren özel bir seminer veriyor. “Başarı Sanatçısı olmak: Sanatçı gibi hayal et, bilim insanı gibi gerçekleştir” konulu seminer üç saat sürecek.

"Başarı Sanatçısı Semineri" bir sosyal sorumluluk projesi olup, tüm geliri EKAV Vakfı tarafından güzel sanatlar alanında eğitim gören öğrencilere burs olarak aktarılacaktır. 

Özellikle yaratıcı sektörlerde kariyer yapanların ve kariyerinde yaratıcı yaklaşımlerin peşinde olan kişilerin katılması gereken bu seminer, başarılı bir kariyeri "sanatçı gibi tasarlayıp, bilim insanı gibi gerçekleştirmek" üzerinde duracak. 

Seminerin bir özelliği de, katılımcılarını Türkiye’nin uluslararası sanatçılarından Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun “Dün & Bugün” adlı sergisinde, sanat eserleri içinde bir gelişim yolculuğuna çıkartması.

26 Ekim 2014 Pazar günü saat 14:00’te Ekavart Gallery’de yapılacak olan etkinliğe katılmak isteyenlerin, sınırlı katılımcı sayısı nedeniyle, rezervasyon için aramalarını rica ederiz.

Pazartesiden itibaren kayıtlar alınmaya başlayacaktır. Katılım için vakfa bağış bedeli 50TL’dir.

Hesap numarası:

Eğitim Kültür ve Araştırma Vakfı

Vakıflar Bankası - Esentepe Şubesi

TR4400 0150 0158 0072 6206 0417

Rezervasyon için:

Tel: 0212 252 81 31

Mail: info@ekavartgallery.com

Adres:

Ekavart Gallery

Süzer Plaza No: 15,

The Ritz Carlton Hotel,

Gümüşsuyu – İstanbul

Kaynak: http://www.muminsekmansemineri.com