Mümin Sekman

Mümin Sekman'dan kişisel gelişim eğitimleri

Türkiyede "kişisel gelişim uzmanı" titrini kullanan ilk insan olan Mümin Sekman'ın başarı seminerleri hakkında bilgi veren resmi sitesi açıldı. Sitede, seminerlerle ilgili başvuru bilgileri verilip en sık sorulan sorular cevaplanıyor. 

Aşağıda basın bülteninin özeti bulunuyor:

Mümin Sekman  20 yıl boyunca, 40 farklı şehirde, 100.000′den fazla insana başarı semineri verdi. Bu seminerlerde okul hayatında ve hayat okulunda başarı için önerilerde bulundu. Bu eğitimlerden şimdiye kadar 100′ü aşkın şirket, üniversite ve kamu kurumu yararlandı.

Standart seminer konuları yerine sadece kendi geliştirdiği özgün/alternatif içerikleri anlatan Sekman, kitapları için yaptığı araştırmalardan çıkardığı tespitleri, aktif ve eğlenceli bir şekilde seminerlerinde sunmaya çalışmaktadır.

Seminerlerinde, başarının iç ve dış engelleri, azimli insanların ortak özellikleri, kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi, kariyer hayatında en sık yapılan hatalar, moral ve oto-motivasyon yönetimi, iç disiplinin gücü, özgüven yönetimi, sürdürülebilir başarı, tutku kaybı ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak gibi konulara değinmektedir.

Başarı seminerlerine katılan kişilerde; iç disiplin, özgüven, başarı motivasyonu, sistemli çalışma, büyük düşünme ve üstün performans gösterme eğiliminde olumlu yönde değişiklikler olduğu gözlenmektedir.

Site adresi: 

www.muminsekmansemineri.com

 

x

Gelişimciler Facebook'ta

Mümin Sekman'dan Günlük Başarı Tavsiyeleri almak için.