Mümin Sekman

Mümin sekman ile başarı semineri: şanslı birkaç kigemci seminere davetli!

Mümin Sekman 20 yıllık bir dönemde, 40 farklı şehirde, 100.000’i aşkın insana başarı semineri verdi. Bu seminerlerde başarı merkezli yaşamanın ilke ve tekniklerini anlattı.

Bu eğitimler şimdiye kadar 100'ü aşkın şirket, üniversite ve kamu kurumunda yapıldı. İMKB’den Türk Telekom’a, Roketsan'dan Borusan'a, Turkcell'den Tüpraş'a, HSBC’den AlametiFarika Reklam Ajansı’na, farklı sektör ve ölçekteki kurumlar başarı semineri aldı.

Özel sektör işletmeleri kadar, kamu kurumları da ilgi gösterdi. Cumhurbaşkanlığından Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na, Olimpiyat Milli Takımı sporcularından Milli Eğitim Bakanlığı yöneticilerine, SGK müdürlerinden Hava Harp Okulu öğrencilerine pek çok kamu kurumunda başarı semineri yapıldı.

Klişeleşmiş seminer konuları yerine kendi geliştirdiği özgün içerikleri anlatan Sekman, kitapları için yaptığı araştırmalardan çıkardığı sonuçları, entelektüel bir çerçeve içinde aktif ve eğlenceli bir şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Seminerlerinde; başarının iç ve dış engelleri, başarılı insanların ortak özellikleri, kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi, kariyer hayatında en sık yapılan hatalar, moral ve motivasyon yönetimi, iç disiplinin gücü, özgüven yönetimi, sürdürülebilir başarı, tutku kaybı ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak gibi konulara değinmektedir.
İlgili web sitesi: www.muminsekmansemineri.com

Önümüzdeki ay içerisinde yapılacak bir seminere, birkaç şanslı Kigemci de katılabilecek.
Ayrıntılar,çok yakında kigem.com da olacak.

x

Gelişimciler Facebook'ta

Mümin Sekman'dan Günlük Başarı Tavsiyeleri almak için.