Mümin Sekman

MÜMİN SEKMAN

 • Mümin Sekman'dan kişisel gelişim eğitimleri

  Türkiye'de "kişisel gelişim uzmanı" titrini kullanan ilk insan olan Mümin Sekman'ın başarı seminerleri hakkında bilgi veren resmi sitesi açıldı. Sitede, seminerlerle ilgili başvuru bilgileri verilip, en sık sorulan sorular cevaplanıyor.

 • Her şey seninle başlar Azerbaycan'da en yüksek baskı sayısıyla çıkan kitap oldu!

  Her şey seninle başlar azericeye çevrildi. Kanun yayınevi tarafından basılan kitap, Azerbaycan'da kendi türünde en yüksek baskı sayısıyla çıkış yaptı. Türkiyede 1 milyon baskıyla rekor kıran kitabın, Azerbaycan'da üstün bir başarı göstermesi bekleniyor.

 • Her Şey Seninle Başlar okurları 16 Kasım'da elde kitap sokağa çıkıyor!

  Türkiye’de ilk defa bir kitabın okurları, aynı kitabın diğer okurlarını bulmak için sokağa iniyor! 16 Kasım’da büyük bir “okurdaşlık” eylemi yapılıyor! İşte ayrıntılar…

 • Mümin Sekman Konak Belediyesinde konuştu: "Başarı hayallerin hatıralara dönüşmesidir."

  İzmirlilerin salonu hınca hınç doldurduğu ‘Hayat Boyu Başarı İçin; Her Şey Seninle Başlar’ seminerine Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan da katıldı. Sekman, "başarı hayallerin hatıralara dönüşmesidir. Başarı 3 H aşamasından geçer: Hayal, hakikat ve hatıralar. Hayaller başarılırsa hakikatlere, hakikatler iyi yönetilirse güzel hatıralara dönüşür." dedir.

 • Mümin Sekman ile başarı konferansı!

  Her Şey Seninle Başlar'ın 1 milyonluk baskıya ulaşması nedeniyle bazı büyük şehirlerde, genel katılıma açık Mümin Sekman ile başarı konferansları düzenleniyor. Bu etkinliklerden birinin tarihi daha belli oldu. Herkesin katılımına açık konferans hangi şehirde, hangi salonda, saat kaçta?

 • Mümin sekman ile başarı semineri: şanslı birkaç kigemci seminere davetli!

  Mümin Sekman 20 yıllık bir dönemde, 40 farklı şehirde, 100.000’i aşkın insana başarı semineri verdi. Bu seminerlerde başarı merkezli yaşamanın ilke ve tekniklerini anlattı. Önümüzdeki ay içerisinde yapılacak bir seminere, birkaç şanslı Kigemci de katılabilecek...

 • Mümin sekman seminerlerinin sitesi açıldı!

  Mümin Sekman 20 yıl boyunca, 40 farklı şehirde, 100.000’den fazla insana başarı semineri verdi. Bu eğitimlerden şimdiye kadar 100’ü aşkın şirket, üniversite ve kamu kurumu yararlandı. Artık Sekman’ın başarı seminerleri hakkında ayrıntılı bilgi veren bir site var. İlk gören siz olun: www.muminsekmansemineri.com

 • Mümin sekman ise başarı konferansına davetlisiniz.

  Kadıköy Belediyesinin organizasyonunda Caddebostan Kültür Merkezinde (CKM) Mümin Sekman ile başarı konferansı yapılıyor. 6 Ekim cumartesi günü yapılacak etkinlik, ücretsiz ve herkesin katılımına açık. Sonunda imza günü de yapılacak olan etkinliğe tüm Mümin Sekman okurlarını bekliyoruz.

 • Meb'in 100 tepe yöneticisi her şey seninle başlar semineri.

  ‘Başarılı olmak öğrenilebilir’ diyen Mümin Sekman, Milli Eğitim Bakanlığı’nın karar vericilerine başarı hakkındaki analizlerini anlattı. "Zirvedekilerle Buluşma" etkinliğinin konuğu olan Sekman, 100 üst düzey yöneticiye "Her Şey Seninle Başlar" semineri verdi.

 • Yeni nesil eğitim konferansı “başarıyla” açılıyor!

  Eğitimde Değişim Hareketi tarafından, 5 mayıs tarihinde düzenlenecek olan 2. Yeni Nesil Eğitim konferansının açılış konuşmasını Mümin Sekman yapacak. Tüm öğretmenlerin katılımına açık olan ücretsiz etkinlik hakkında bilgi almak isteyenler için ayrıntılar...

 • Lys sınavında bir soru, bir kişisel gelişim kitabından çıktı!

  Geçmiş yıllarda birçok sınav birincisinin başucu kitabı olduğunu söylediği Her Şey Seninle Başlar, bu sene üniversite sınavında (LYS 2011) felsefe sorusu olarak adayların karşısına çıktı. Her Şey Seninle Başlar okurları, kitaptan sorulan bir soruyu çok kolaylıkla çözebildiler. İşte o soru...

 • Mümin sekman'ın "resmi" facebook sayfası açıldı!

  Artık Mümin Sekman ile ilgili en güncel haber ve etkinlikleri facebook’dan da takip edebilirsiniz. Sekman okurlarının facebooktaki adresi: www.facebook.com/muminsekman Bu adresin dışındaki Mümin Sekman adına açılmış Facebook sayfalarının hiçbirinin yazarla ilgisi bulunmuyor.

 • Mümin sekman'ın yeni kitabı çıktı: "her şey beyinde başlar"

  Limit Sizsiniz’in yayınından 3 yıl sonra Mümin Sekman’ın yeni kitabı çıktı. İnsan beyninin gücünü ve gizemini anlatan kitap, D&R’ın en çok satanlar listesine 4 numaradan giriş yaptı.

 • Beyin kitabı listelere "baştan" girdi!

  Mümin Sekman’ın 3 yıl aradan sonra çıkan yeni kitabı Her Şey Beyinde Başlar Türkiye’nin en büyük kitap satış zinciri olan D&R mağazalarının çok satanlar listesine 4 numaradan giriş yaptı!