Mümin Sekman

KİGEMDEN HABERLER

 • Türkiyenin kendini en fazla geliştiren sanatçısını seçtik!

  Kişisel Gelişim Merkezi Kigem.com, ziyaretçilerine “Sizce sanat dünyasında kendini en çok geliştiren kişi kim?” diye sordu. Anket Temmuz 2004’de yapıldı ve 5000 adet oy kullanıldı. Beş bininci kişinin oy kullanmasıyla anket durduruldu. Sonuçları Mümin Sekman analiz etti. Sonuç ve yorum bir tık ötede!

 • Şifre hatırlatma sistemi devrede.

  DAHA ÖNCE ÜYE OLDUĞUNUZ HALDE ŞİFRENİZİ HATIRLAMIYORSANIZ yukarıda "ÜYE GİRİŞİ" ve "YENİ ÜYELİK"in hemen yanında "ŞİFREMİ UNUTTUM" kısmı var. Oraya tıkladığınızda bir pencere açılacak. O pencereye mail adresinizi yazın, iki saniye içinde şifreniz mail adresinizde olacak. Böylece yeniden üye olmadan siteyi gezebilirsiniz.

 • Global bilgi kigemi seviyor!

  GLOBAL BİLGİ KİGEMİ SEVİYOR! Üye kayıtlarına göre, bir şirkette çalışan Kigem.com üyelerinin başında Global Bilgi mensupları geliyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz. www.global-bilgi.com.tr

 • Motivasyon mesajları kısmına çok sayıda yeni mesaj eklendi!

  MOTİVASYON MESAJLARI KISMINA ÇOK SAYIDA YENİ MESAJ EKLENDİ! Bazen bir cümle, ona çok ihtiyaç duyan insana inanılmaz bir güç verir. Motivasyon mesajı kısmı bunun için hazırlandı. Çok sayıda yeni söz ekledik. Moralini yükseltmek, "şarj etmek" istediğiniz arkadaşlarınıza göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

 • Arkadaşıma gönder sistemi devrede!

  Artık kigem.com'da okuyup beğendiğiniz yazıları arkadaşlarınıza kolayca gönderebileceksiniz. Bunun için, okuduğunuz yazının alt kısmındaki "arkadaşıma gönder" işaretine tıklamanız gerekiyor.

 • Kigem.com/ her türlü değişikliğe önce kendisinden başlayanların sitesi!

  KİGEM.COM/ HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİĞE ÖNCE KENDİSİNDEN BAŞLAYANLARIN SİTESİ!

 • Kıgem.com kampanyası: meb bir yılı kişisel gelişim yılı ilan etmeli

  Sizin de desteğiniz ile orta vadede sonuçlandırabilmeyi amaçladığımız bir kampanya başlatıyoruz.MEB BİR YILI "KİŞİSEL GELİŞİM YILI" İLAN ETMELİ!!!

 • Başarıyı tanımlama yarışması finali

  Kigem.com'un başarıyı tanımlama yarışmasının 10 finalisti belli oldu. Acaba kimler ve hangi sözlerle finale kaldılar?