Mümin Sekman

KİGEMDEN HABERLER

 • Yeni bir kişisel gelişim klibi yayına girdi...

  Siz de atalet kurbanlarından biri misiniz ? Harekete geçmek için birşeylerin olmasını mı bekliyorsunuz ? İşte o an şimdi...Mümin Sekman tarafından hazırlanan "atalet klibi"ne yandaki menüden ulaşabilir ve ataleti yenmek için ilk adımı bir "tık"la başlatabilirsiniz...

 • Bir kigemci işitme engelliler için kişisel gelişim sıtesi açtı.

  Bir kigemci işitme engelliler için kişisel gelişim sitesi açtı. Bu arkadaşın sitesini ziyaret eder ve/veya ilgili arkadaşlarınıza iletirseniz Kigem size minnettar kalacak... Adres için tıklayın...

 • İşte size süper bir kişisel gelişim tanımı!

  Kişisel gelişim nedir?

 • Kigem.com'dan üyelerine önemli duyuru...

  Mynet.com, Hotmail.com, yahoo.com gibi ücretsiz servisleri kullanan kigem.com üyelerine gönderdiğimiz toplu mailler `reklam` gibi algılandığından, posta kutusunda değil, `junk` yada `süzgec` gibi bölümlerde görünmektedir. Kigem.com dan gönderilen maillerin direkt mail kutunuzda görünmesi için ne yapabilirsiniz

 • Bu kigemci eski köye yeni `mucit çekirge` yetiştiriyor!

  Kigem.com üyesi Melih Yalçıner çocuklara "icat sevgisi" aşılayan bir proje yürütüyor. Bize üyelerimize iletmek için bir mesaj göndermiş... Okuyalım, okutalım!

 • Kigem.com üyesi olmak için 100 mantıklı neden!

  Kigem.com üyesi Burcu Edin bize"gözlerimizi yaşartan" bir mail gönderdi. Sağolsun, kendisi Kigem.com''a üye olmak için tam yüz neden yazmış. Tabii sevinmek yetmez, onu ödüllendirmek de lazım:))

 • Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi budur!

  İnternetin `reytingölçen` iki büyük kurumu Kigem.com''''u en çok ziyaretçisi olan kişisel gelişim sitesi seçti...işte bizi seven kamyon şoförlerine slogan önerimiz: ''''gönüllerin incisi alemin birincisi Kigem!''''

 • İşte kigem.com'da yılın en çok okunan makalesi!

  Amerikan üniversitelerinin güzel bir geleneği vardır: Her üniversite, kendi alanında çok sivrilmiş önemli bir ismi, mezuniyet konuşması yapmak ve yeni mezunlara öğütler vermek üzere her yıl davet eder. Yale Üniversitesi Oracle Başkanı Larry Ellison´ı davet eder. SÖYLEDİKLERİ ÖĞRENCİLERİ ŞOK EDER. İŞTE O KONUŞMA!

 • Kigem.com'u en sık ziyaret etme rekoru!

  Gülten ÜNAL adlı üyemiz 181 kez Kigem.com''u ziyaret edip, "en sık ziyaret eden üye" ünvanını ele geçirdi... Gülten hanım bu performansıyla site editörlerinin ziyaret sayısını bile geçti:)) Peki ödülü ne?

 • Kigem.com 2 milyon site içinde birinci!

  Dünyanın en gelişmiş arama motoru www.google.com ’’da "kişisel gelişim" yazdığınızda tam 2.000.000’dan fazla site çıkıyor. İçinde "kişisel gelişim" kavramına yer verilen bu kadar site içerisinde "reytingi" en yüksek site ise kigem.com. Bu nedenle 2 milyandan fazla site içinde 1. sırada Kigem.com çıkıyor. Bizi buraya sizler getirdiniz, sağolun, varolun:))

 • Orta doğu ve balkanların en muzip radyocusu ayça şen de kigemci çıktı!

  Radyo N101 de her sabah 7.00-10.00 arası program yapan Ayşa Şen de Kigem.com üyesi çıktı. Ayça Şen'in, muzip şakaları ve sivri sorularının altında "şevkat dolu bir kalp" taşıdığını anlamış olduk:)) Ayça Şen'in Ahmet Altan'ı "işlettiği" süper şaka bir tık ötede!

 • Kigem.com iletişim bilgileri

  KİGEM.COM'a mail yoluyla ulaşmak isteyenler için iletişim bilgileri. Maili nereye atmalı, nereye atmamalı?

 • Flaş..flaş.. flaş... türkiyenin ilk kişisel gelişim klibi yayında!

  Kigem, bir ilki daha gerçekleştiriyor. Türkiyenin ilk kişisel gelişim amaçlı hazırlanmış "özdeyiş klibi" Kigem''de yayında. Kigem.com teknik servisi görsellştirdi. Sağ taraftaki menunun en altında yer alan "kişisel gelişim klibi" bannerine basın, klibi izleyin. Moraliniz bozuldukça, kafanız karıştıkça izleyin motive olun!

 • Gezdiğin yeri "sanal alem" diye geçme tanı!

  Üyesi olduğunuz web sitesi ile ilgili bazı bilgilere sahip olmak hakkınız. Ne de olsa, üye olmak için o kadar soruyu cevaplıyorsunuz. İşte size Kigemle ilgili "en" bilgiler. En sık ziyaret eden üye kim? Tacikistanda ve Tunceli''''de kaç kigem.com üyesi var? Kigemdeki 900''''den fazla makale içerisinde ne fazla okunan hangisi?