Mümin Sekman

Kigem.com kendini geliştiriyor.

Kigem.com Türkçedeki ilk kişisel gelişim portalı.

Bu sene 10. Yılını geride bırakan Kigem.com, 100.000’e varan üye sayısı ve yıl içinde milyonları bulan ziyaretçi sayısıyla Türkiyenin en büyük başarı portalı durumunda.

Şimdi kigem.com kendini daha da geliştiriyor...

1. Teknik altyapımıza yatırım yaparak, sayfaların daha hızlı açılmasını sağladık. Artık beğendiğiniz makaleleri daha hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

2. Bölüm editörlüğü modeline geçiyoruz. Bugüne kadar kaliteli içerik sunmak için, profesyonel gazetecilerden oluşan bir ekip tarafından yazı seçimi ve sunuşu yapıldı. Kigemin içerik editörleri mesleğinde 5 yıldan fazla tecrübeli gazeteciydi. (Birçok insanın sandığının aksine kigem.com’a yazıları Mümin Sekman girmiyor:)) Şimdi farklı bölümlere uzman editörler ve bir merkezi yayın yönetmeni modeline geçiyoruz. Bu da daha çok ve yararlı içerik sağlamak anlamına geliyor.

3.Artık birkaç dilde yayıncılık yapmaya başlıyoruz. KİGEM farklı dillerde yayın yaparak küresel bir kişisel gelişim sitesi olarak faaliyetlerinin ölçeğini büyütecek.

4. Bu arada sitedeki yazıları daha kolay okuyabilmeniz için puntolarını biraz büyüttük. Bilgisayarınızda F5 tuşuna bastığınızda yeni halini görebilirsiniz.

Kigem.com olarak 10. yılımızda tasarım dahil kendimizi yenilemek istiyoruz.