Mümin Sekman

KİGEM İL TEMSİLCİLERİNİ ARIYOR: ŞEHRİNİZDE EN İYİ KİM ORGANİZASYON YAPAR?

 

ÖZET BİLGİ: KİGEM Ocak 2018 itibariyle Bölgesel Partnerlik Projesi’ni başlattı. Büyük şehirlerde Kigem ile beraber kişisel gelişim semineri düzenleyecek firmalar seçilece. O şehrin en iyi eğitim merkezleriyle işbirliği yapılarak, bireysel ve kurumsal eğitimler düzenlenecek. İsteyen herkesin birinci sınıf başarı seminerlerine katılması için imkan sağlanacak. Eğer şehrinizin en iyi eğitim ve organizasyon firmalarından biri olduğunuzu düşünüyorsanız, siz de başvurabilirsiniz. Popüler, köklü ve ulusal bir marka ile işbirliği yaparak, daha büyük ve yaygın kitlelere ulaşabilirsiniz. Metnin devamında KİGEM’in yeni açılımı hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

BÜYÜK BAŞARILAR, BÜYÜKLERLE İŞBİRLİĞİ YAPMAKLA GELİR!

Şehrinizin en iyi kişisel gelişim merkezlerinden birini kurdunuz. Kendi çabanızla ayaklarınız üzerinde durabiliyorsunuz. Büyümenin ve daha kapsamlı işler yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. O halde sizinle bir konu üzerine konuşmamız gerekiyor!

KİGEM Ocak 2018 itibariyle Bölgesel Partner Projesi’ni başlattı. Artık siz de popüler, köklü ve ulusal bir marka ile işbirliği yaparak, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Şehrinizde yaşayan insanların, en geni gelişim teknolojilerine ve birinci sınıf başarı bilgisine doğrudan ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda KİGEM’in yeni açılımı hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Türkiyenin ilk Kişisel Gelişim Merkezi olan KİGEM, bölgesel işbirlikleriyle tüm Türkiye’ye açılıyor.

KİGEM, Türkiye’de kişisel gelişim alanınca öncü bir platform. 18 yıldır alanında bayrağı taşıyor.

Kigem’in farklı işlevlere odaklanmış iki kurumu bulunuyor. Biri eğitim, diğeri web yayıncılığı yapıyor.

Eğitimle ilgilenen kısım, Kigem Akademi LTD.   Bu şirket (başta Mümin Sekman olmak üzere) gelişim odaklı eğitim ve organizasyonlar yapıyor.

KİGEM’in kitlesel yüzü ise Kigem.com websitesi. 2000 yılında açılan kigem.com 18 yıldır kesintisiz bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Türkiye’de kişisel gelişim alanındaki ilk web sitesi olan kigem.com aynı zamanda alanında en yüksek trafik alan site. Yıllık 5 milyonu aşan sayfa görüntülemesi bulunuyor.

18 yıllık köklü bir “jenerik marka” olan KİGEM, artık büyük şehirlerde temsilcilikler ve işbirliklerine başlıyor. Ulusal standartlardaki kanıtlanmış kalitesini, bölgesel ve yerel işbirlikleriyle, kendini geliştirmeye açık insanlara daha erişilebilir bir şekilde sunmayı amaçlıyor. Yeni ve yararlı bilgileri,  yeni nesil deneyim tasarımlarıyla aktarmayı amaçlıyor.

KİGEM Bölgesel Partnerliği, isteyen her kuruma değil, standartlarımızı karşılayan firmalara veriliyor. Bu amaçla başvuran kurumları inceleyip değerlerimize ve standartlarımıza uygun olanlarla işbilirliği sözleşmesi imzalıyoruz. Seçim için belli bir süre yok, doğru kurumu bulduğumuza inandığımız anda o firma temsilcimiz oluyor. Diğer adaylar o firmayla sözleşmemizin sona ermesini beklemek zorunda kalıyor. 

İşbirliği anlaşmasının çerçevesi nasıl?

Kigem Bölgesel Partnerlik (“yetkili etkinlik ortaklığı”) anlaşmasının kapsamında neler var? Bu anlaşma, seminerler için ön alım hakkı ve o şehirde organizasyon yapma imkanı veriyor.  

Kigem bölgesel partneri olduğunuzda, size her yıl “Mümin Sekman semineri” düzenlemek için iki eğitim günü vereceğiz. İlk günü, kurum içi seminer için kullanabilirsiniz. İkinci günü, genel katılıma açık/kitlesel seminer için kullanabilirsiniz.

Temel anlaşma çerçevemiz yukarıdaki gibi olmakla beraber, aynı işbirliği anlaşması içerisinde, başka ortak çalışmalarımız da olabilecektir. Şehrinizde düzenleyebileceğimiz sertifika programları, hafta sonu kampları, eğitimci eğitimleri, bireysel danışmanlıklar gibi etkinliklerde de işbirliklerimiz mümkün olabilecektir.

Büyümenin ilk adımı, büyüklerle işbirliği yapmaktır.

Gelişim odaklı ve karşılıklı katkıya dayalı bir işbirliğine inanıyoruz. Hem katılımcılarımıza, hem size, hem de bize yararlı olabilecek yeni projeleri bizler geliştirebileceğimiz gibi sizlerin önerisiyle de yapabiliriz.

Nihai amacımız, insanlar için geliştirici yaşam deneyimleri tasarlamak. İnsanların hayallerini gerçekleştirmek için yeni ve yararlı araçları sunmak. İlham veren, öğretici, geliştirici ve yükseltici fikirleri yaygınlaştırmak. Gelişime açık insanlarla, her gün biraz daha gelişerek, geleceğe yürümek. Kişisel, kurumsal ve toplumsal gelişimin katalizörü olmak.

Eğer siz de bu vizyonun parçası olmak istiyorsanız, sizinle tanışmaktan ve ortak çalışmalar yapmaktan mutlu olacağız. Eğer şehriniz için en doğru kurum olduğunuzu düşünüyorsanız, aşağıda linki bulunan Google formunu doldurarak ortaklık sürecinizi başlatabilirsiniz.

KİGEM I KİGEM AKADEMİ LTD

Başvuru için aşağıdaki linkte bulunan formu doldurabilirsiniz.

https://goo.gl/forms/VLSPpjjpoP89JI9R2

 

Kaynak: http://www.kigem.com