Mümin Sekman

GELİŞİM SEMİNERİ

 • Mümin Sekman'dan Ekav Vakfı'na Özel Bir Seminer: Başarı Sanatçısı Olmak!

  Mümin Sekman, 26 Ekim Pazar günü Ekavart Gallery’de sanat ile kişisel gelişimi bir araya getiren özel bir seminer veriyor. “Başarı Sanatçısı olmak: Sanatçı gibi hayal et, bilim insanı gibi gerçekleştir” konulu seminer üç saat sürecek.

 • Herkesin katılabileceği kişisel gelişim seminerleri!

  Yazar Latife tekin'in kurduğu Gümüşlük Akademisi, istanbul şubesini de açtı. Gümüşlük akademisi-Arnavutköy’de yazarlık kurslarından şiir'e, reklamcılıktan senaristliğe bir çok seminer bulunuyor.

 • Ünlü The School of Life seminerleri İstanbulda başlıyor!

  Alain de Botton’un ilk olarak 2008’de Londra’da hayata geçirdiği The School of Life felsefe, edebiyat, psikanaliz ve görsel sanatların sunduğu yaklaşımlar ve rehberlik aracılığı ile katılımcıları akıllı ve iyi yaşama alternatiflerini keşfetmeye ve tartışmaya davet ediyor. Potansiyelimizi nasıl gerçekleştirebiliriz? Aşkı nasıl zinde tutabiliriz? Nasıl fark yaratırız? Nasıl yaratıcı oluruz? Sakin kalmayı nasıl başarırız?

 • Mümin sekman seminerlerinin sitesi açıldı!

  Mümin Sekman 20 yıl boyunca, 40 farklı şehirde, 100.000’den fazla insana başarı semineri verdi. Bu eğitimlerden şimdiye kadar 100’ü aşkın şirket, üniversite ve kamu kurumu yararlandı. Artık Sekman’ın başarı seminerleri hakkında ayrıntılı bilgi veren bir site var. İlk gören siz olun: www.muminsekmansemineri.com

 • Meb'in 100 tepe yöneticisi her şey seninle başlar semineri.

  ‘Başarılı olmak öğrenilebilir’ diyen Mümin Sekman, Milli Eğitim Bakanlığı’nın karar vericilerine başarı hakkındaki analizlerini anlattı. "Zirvedekilerle Buluşma" etkinliğinin konuğu olan Sekman, 100 üst düzey yöneticiye "Her Şey Seninle Başlar" semineri verdi.

 • Mıss turkey güzellik yarışması finalistlerine başarı semineri!

  ’Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nı bu yıl Doğuş Grubu’na ait Kral TV düzenliyor. Bu yıl organizasyon komitesi güzeller için farklı bir uygulamaya imza attı. Kampa alınacak genç kızlar için ’Görgü Kuralı’ gibi derslerin yanı sıra, ’Kariyer ve Başarı’ semineri eklendi. Semineri vermesi için Mümin Sekman’a teklif yapıldı.

 • Türk kadınları ve Türk erkekleri hangi seminerleri almalı?

  Kişisel gelişim konusunda çeşitli seminerler var. Peki, aşağıdaki konularda seminerler olsaydı hangilerine katılırdınız ? Ya da eşinizin hangisine katılmasını isterdiniz ? Biraz gülümsemek için tıklayın...

 • Ev hanımları arasında kişisel gelişim seminerleri in,altın günleri out!

  Altın günleri düzenlemek artık ev hanımları arasında demode oldu. Şimdi yeni moda kişisel gelişim kurslarına katılarak evde ve sosyal yaşamda yeni ufuklar açmak!!!

 • Kişisel ataleti yenmek semineri

  Olduğunuz yerde durarak olmak istediğiniz yere varamazsınız. İrade gücünüzü geliştirmek ve kişisel ataletlerinizi yenmek için bir seminer. Kendin yardım et kendine!