Mümin Sekman

BEYİN GELİŞTİRME

 • Beyninizi şaşırtın, düşünme biçiminiz değişsin!

  Her gün gittiğiniz yolu, sabah uyandığınız müziği, oda ve büronuzun düzenini değiştirerek beyninizi şaşırtın. Çalışmayan beyin hücrelerini çalışır hale getirirsek 60 yaşında bile bir gencin beyni kadar aktiviteye sahip olabiliriz

 • Aklınızın haritasını çıkarın!

  Akıl haritanızı çıkararak düşünme hızınızı ve yaratıcılığınızı artırmak mümkün. Akıl haritaları sayesinde ele aldığınız konuyu farklı açılardan görmeniz söz konusu oluyor ve birçok şeyi aynı anda değerlendiriyorsunuz.

 • Çoklu zeka ve beynin etkili kullanımı

  Çoklu zeka kuramı, beynin etkili kullanımı yönündeki düşünme alışkanlıklarımızı etkiledi; çoklu zeka ile beynimizi daha etkili kullanıyor, bizleri birbirimizden farklı kılan becerilerimizi görüyoruz.

 • Temel korkularınızdan kurtulun, beyin gücünüzü keşfedin...

  Beyin gücünüzü kullanarak sorunları fırsata çevirmek her zaman mümkün. Beyin ilkelerini öğrenmek ve beyin tekniklerini kullanmak süretiyle hayatınızı değiştirebilir, yaşamınızı girdapların olduğu sulardan limanlara götürebilirsiniz.

 • Beyninizi uyandırın!

  Beyin geliştirmenin özü; düşünme sürecinizde etkin bir denetim sağlamak, çözülmesi güç sorunlara daha etkili bir şekilde yaklaşmanızı sağlayacak olan zihinsel araçlar geliştirmek, kendinizi hatalı sanılarınızdan, kendinize duyduğunuz güven eksikliğinden ve katı düşüncelere duyduğunuz aşırı güvenden kaynaklanan zihinsel kördüğümden kurtulmanızı sağlamaktır.