Mümin Sekman

Başarı kampı: olimpos'un eteklerinde başarı üzerine beyin fırtınası!

BAŞARI KAMPI: OLİMPOS’UN ETEKLERİNDE BAŞARI ÜZERİNE BEYİN FIRTINASI!

Türkiye’in ilk, “başarı kampı” başlıyor!

Başarı kitapları yazarı Mümin Sekman’dan yeni bir “başarı açılımı!”

Yıllar önce bir grup yazarın hem tatil hem de entelektüel üretim yapmak için kurduğu “Onuncu Köy Oteli’nde 3-4 ekim tarihlerinde Türkiye’nin ilk başarı kampı yapılıyor.

“Araştırmalar gösteriyor ki, insanların hayatları üzerine sağlıklı karar alabilmek için, gündelik çevrelerinin dışına çıkması gerekir. Sadece tatil eğlencesi için değil, kendi hayatını objektif olarak gözlemlemek için de gündelik rutinin dışına çıkmak gerekir” diyen Sekman, başarı kampı konseptinin çıkış noktasını şöyle anlattı:

“ Büyük şehrin yoğun, rutin ve hızlı hayatının içindeyken, kendi hayat akışımızı duru gözlerle göremiyoruz. Kendi hayatımıza dışarından bakmak, seçimlerimizi gözden geçirmek, kariyer koordinatlarını yeniden tanımlamak için bir soyutlanma ortamı oluşturmak istedik. Başarı kampı, kendimizi ve kariyerimize konsantre bakış sağlayacak. İki gün boyunca, başarmak ve yaşamak sanatı üzerine, düşünüp, konuşacağız. Hayat labirentimizin, krokisini inceleyeceğiz. Hayatımızı yenilemek için, yeni bakış açıları kazanmaya çalışacağız. İlk gün başarı kavramı üzerine konuşacağız, ikinci gün bireysel başarı planları yapacağız. Öğretim değil, keşif diliyle konuşacağız. Giderken kafamızda sorular olacak, dönerken de bazı cevaplar. ”

Başarı kampına sadece 20 kişi kabul edilecek.

Antalya Olimpos yakınlarındaki Adrasan’daki Onuncu Köy Otelinde yapılacak olan kamp, iki gün sürecek. Başarı üzerine, toplam 8 saatlik eğitim ve workshop yapılacak.

Seminerin ücreti, tek kişilik konaklama 175 TL+KDV . İki kişilik konaklamalı ücret 300 TL+KDV.

Bu ücrete, konaklama, yemek ve seminer bedeli dahil, ulaşım hariçtir. Katılımcıların Antalya havaalanına kadar, kendi imkanlarıyla gelmeleri gerekmektedir. Havaalanından otele transfer ise, otel tarafından sağlanacaktır.

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK SİZ DE KATILABİLİRSİNİZ!

Katılmak isteyenler, ön kayıt için kendilerini tanıtan bir yazıyı aşağıya yazabilirler. Katılımcılar arasından homojen bir katılımcı profili oluşturulmaya çalışılacaktır.

Başvurmak isteyenler, aşağıdaki forma kim olduklarını, iletişim bilgilerini, neler başardıklarını, gelecekte neler başarmak istediklerini, bu seminere niçin katılmak istediklerini belirtmeleri yararlı olacaktır.

15 Eylüle kadar, başvuruların sonuçları açıklanacaktır. Katılım başvurusu onaylananlara, seminer ile ilgili diğer bilgiler verilecek.

Hızlı iletişim için telefon ve mail bilgilerinin de aşağıdaki forma yazılması yararlı olacaktir.

İlginiz için teşekkür ederiz.